HZ.MUHAMMED (SAV)

Sevgililer Sevgilisi Gul Muhammed'imizden Ayrilali gun oldu...
Kavusmamiz ise bir an meselesi...

MUMINKARDES.COM » Güllerin Efendisine » Efendimiz Hz. Muhammede Yazilan Mektuplar
Benim de gözümün yaşını silermisin..
Kullanıcı Adı
Parola
Kayıt S.S.S. Üye Listesi Bugünkü Mesajlar Arama

Başlığı Yazdır

  Benim de gözümün yaşını silermisin..
by: muminkardes, 06-02-2011 06:06 ÖS (#1)

Benim de gözümün yaşını silermisin..

Ey Resul... Ey Rahim, ve Ey Kerim "

Ey; gözlerinde cenneti saklayan, ayağını bastığı yerler cennet kokan nebi!.
Ey; Yaradan"ın en guzel eseri!. "Sen olmasaydın, sen olmasaydın.. alemleri yaratmazdım!." dedigi!. Var oluşunun şerefine, bütün varlığı hediye ettiği!.
Ey; insanoğlunun ufku -en güzel insan.. Allah"ın sevgilisi, kainatın gozbebeği!.

Sen den şefaat dilenen biçarelerin en sefiliyim, desem.. şefaat edermisin?.

Ey; kupkuru çölleri cennete ceviren gül!.
Ey; gönlünden gül dökülen resul!.
Küçük kız çocuğunun elinden tutup da giden, kuşu ölen çocuğa başsağlığı dileyen.. gözlerinden yaş dökülen devenin gözyaşlarını silen resul!.

Benim de gözümün yaşını siler misin?.

Küçük kız çocuğunun tuttuğu gibi tutsam elinden; yüreğimden binlerce kuş uctu, bin"i de öldü desem.. bana cennet kuşlarından bir kuş bahşeder misin?.

Ey; Islam"ın peygamberi!. Sevda ikliminin, en güzel mevsiminin, en guzel çiçeği!.Ama mahzun, ama kederli"Daima düşüncede, daima hüzün icinde ömründe, bir defa bile, kahkahayla gülmemiş.. gül yüzlü, güler yüzlü sevgili!.

Gözlerimi yumsam, ve; hulyana dalsam.. o gül kokulu gülüşün ile, benim de gözlerimin içine güler misin?. Bir kerecik olsun seni düşünerek başımı koyduğum olmuşsa yastığıma,tutunduğum olmuşsa sana ve senin sevdana.. işte onun, işte onun hatrına!.

Ey; gözünü sevdiğim, özünü sevdiğim, sözünü sevdiğim!.
Ey; gönlümün sultanı efendim!. Ümidim, muradım, kurtarıcım, mujdecim"Seninle Kevser havuzunun başında bulusabilecek miyim?. desem.. bulundugun yerden, yureğime bir damla su serper misin?.

Seni sevsem!. Cok, cok sevsem!. Öyle cok sevsem ki; sen koksa özüm, yüreğim.. sen koksa nazım, edam.. gönlüm sen dolsa, benim herşeyim sen olsan ! Ali"n, Fatıma"n gibi olsam!. Seni, onlar gibi seviyor olsam.. sen de; beni, onları sevdiğin gibi sever misin?

Ey; bize bizden daha ziyade merhamet eden!. "Ümmetim, ümmetim!." diyerek, üstümüze titreyen!.
Ey; en ziyade muhtacımız, en cok isteyenimiz!. Bizi, Hak"tan dileyenimiz!.
Sen, umanı umutsuzluğa düşürmezsin!. Sen, senden isteyeni geri çevirmezsin!.

Asr-ı saadet"ten değilim!. Kokladığın gül, soludugun hava, yediğin hurma, içtiğin süt, okşadığın kuzu, bindiğin deve, avuçladıgın kum dahi değilim!. Bir kez olsun, yüzüne yüz sürmedim!.

Lakin; ben, senin.. "Kardeşlerim!." dediğindenim!. Ve; sana ve sünnetine revan olmak isteyenlerdenim!. Ve lakin; daha hala sevgili Veysel Karani"nin tırnağının ucu misali bile değilim, desem.. bana da hırkandan gonderir misin

Doğduğun günün, gecenin hürmetine.. Yüreğime, bir nur olup düşer misin?.

Sevgili Peygamberim!. RABB'im; sana ve, senin al ve ashabına.. ağaçların yaprakları, denizlerin dalgaları ve yağmurların damlaları sayısınca salat, selam ve bereketler ihsan eylesin

Amin"Amin"Amin"

alıntı...
 
Şu an yaptığınız hiçbir iş,
Kılınmayı bekleyen vakit namazından
daha önemli değildir!!
----------------------------------------------
Her Hakkım Saklıdır®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Kullanıcı Avatarı
muminkardes

Süper Yönetici

Mesaj Sayısı: 435
Katılım Tarihi: 24.01.11

Seçenekler
Atlanilacak Forum:
Forum powered by fusionBoard
Bu Başlığı Paylaş
URL:
BB Kodu:
HTML:
Gelişmiş Forum Başlıkları Bulutu
cennete girmek isterseniz...!!!!, Şirkten Korunmak Için (Sabah-Aksam) Okunacak Dua:, HAZRET-I PEYGAMBERIN SEFKAT VE MERHAMETI, Vedâ Hutbesi, Peygamberimiz (sav), kavmine kendisinin, kibir, Efendimizin nüktelerinden seçmeler, Sen Gidince Efendim, Bereketle İlgili Mucizeler, Efendimizin mücizeleri soru-cevaplar, D. Ali Erzincanlı - Kırk Yaşındasın, Seyyidü istiğfar duâsı, ÜMMÜ HABİBE (r.a), ÜMMÜ SELEME HiND (r.a), Sultanım Benim, İsm-i Azam duasını öğretirmisin, DUALARIN HEPSINI TOPLAYAN DUA, KOKUN ALIP, ALLAH RIZASI İÇİN SEVMEK, İnsanlığın Zirve Noktası, Eşsiz Örnek Hazreti Muhammed (asm), Hz. Muhammed s.a.v Annesi Amine'nin Vefatı, Allah Katında En Makbul İnsan Kimdir?, Peygamberimizin s.a.v. Veda Haccı, Efendimizi (S.A.V.) Ağlatan Ayet, RESULULLAH EFENDİMİZİN (SA.V)MÜBAREK İSİM, Hz Muhammedin Peygamber Oluşu, RESULALLAHA YAKARIŞ, Guzel sozler, Hz.Muhammed in MİLADİ doğum ve ölüm tarih nedir ?, SENI LAYIKI İLE ANLAYAMADIK YA RESULULLAH...
Security System 1.8.6 © 2006-2008 by BS-Fusion Deutschland
1376 Saldırı, Engelleme(ler)
Sayfa oluşturulma süresi: 0.05 saniye 1,785,697 Tekil Ziyaretçi
   | Üye OL! Şifremi Unuttum?
MUMINKARDES.NET | MUMINKARDES.TK| ORUZ.NL| MAHZEMIN| AUTO-ISRA| sizin siteniz| sizin siteniz| sizin siteniz| sizin siteniz| sizin siteniz