HZ.MUHAMMED (SAV)

Sevgililer Sevgilisi Gul Muhammed'imizden Ayrilali gun oldu...
Kavusmamiz ise bir an meselesi...

MUMINKARDES.COM » Güllerin Efendisine » Efendimiz Hz. Muhammed sav Hakkında Güncel Konula
Yapılan İyiliğe Karşı Teşekkür Nasıl Olmalıdır?
Kullanıcı Adı
Parola
Kayıt S.S.S. Üye Listesi Bugünkü Mesajlar Arama

Başlığı Yazdır

by: muminkardes, 03-03-2011 07:15 ÖS (#1)

Cabir (r.a.) anlatıyor : Resulullah (s.a.v.): ''Kim bir ihsana mazhar olursa, bulduğu takdirde karşılığını hemen versin ; bulamazsa, verene senada bulunsun.Zira onu övmekle, teşekkürünü yerine getirmiş olur. Ketmeden(karşılık vermeyen)nankörlük etmiş olur.'' dedi.

Şu an yaptığınız hiçbir iş,
Kılınmayı bekleyen vakit namazından
daha önemli değildir!!
----------------------------------------------
Her Hakkım Saklıdır®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Kullanıcı Avatarı
muminkardes

Süper Yönetici

Katılım Tarihi: 24.01.11

Seçenekler
Atlanilacak Forum:
Forum powered by fusionBoard
Bu Başlığı Paylaş
URL:
BB Kodu:
HTML:
Gelişmiş Forum Başlıkları Bulutu
Resulullahın bütün dedeleri mümindi, Resûlullahın Veda Haccındaki duâsı, AHMED MUHAMMED MUSTAFA, HZ. MUHAMMED'İN HAYATI, Peygamberimizin Duasıyla İlgili Mucizeler, ÜMMÜ HABİBE (r.a), SELAM SANA YA MUHAMMED MUSTAFA, GÖNLÜMÜN SULTANIM, Guzel sozler, PEYGAMBER EFENDİMİZ (SAV) ŞAKACIYDI, Selam sana Peygamberim, Resimli dua, Peygamberimiz (sav), kavmine kendisinin, efendimiz (s.a.v) den yemek adabı, kibir, RESULALLAHA YAKARIŞ, BAZI DUALAR, Peygamberimizin en çok kullanılan ismi nedir?, Salâten Tuncîna, RASULULLAH (A.S) IN 24 SAATİ, YA RASULULLAH, Güller Efendisi çocukları çiçeğe benzetir, DUÂ AYNI DUÂ, AMA OKUYAN AĞIZ, Sultanım Benim, Hz Muhammedin Hayatı Çizgi Film, Ellerimiz elinizdedir Efendim..., İHTİMAL BİR GÜN FIRATIN SUYU ÇEKİLİR, efendimizin dış görünümü, Bu zat kimdir?, Efendimiz Ve Hz.Ali
Security System 1.8.6 © 2006-2008 by BS-Fusion Deutschland
1376 Saldırı, Engelleme(ler)
Sayfa oluşturulma süresi: 0.04 saniye 1,785,776 Tekil Ziyaretçi
   | Üye OL! Şifremi Unuttum?
MUMINKARDES.NET | MUMINKARDES.TK| ORUZ.NL| MAHZEMIN| AUTO-ISRA| sizin siteniz| sizin siteniz| sizin siteniz| sizin siteniz| sizin siteniz