HZ.MUHAMMED (SAV)

Sevgililer Sevgilisi Gul Muhammed'imizden Ayrilali gun oldu...
Kavusmamiz ise bir an meselesi...

MUMINKARDES.COM » Güllerin Efendisine » Efendimiz Hz. Muhammed'in Hadis-i Şerifleri
bela ve musibetler
Kullanıcı Adı
Parola
Kayıt S.S.S. Üye Listesi Bugünkü Mesajlar Arama

Başlığı Yazdır

bela ve musibetler
by: muminkardes, 04-01-2012 08:53 ÖS (#1)

Bir adam gelerek 'Ey Allah'IN Elçisi !ben seni seviyorum dedi .Allah'ın ELÇİSİ ''ne söylediğine dikkat et ''diye cevap verdi adam ''vAllahi ben seni seviyorum ''diyip bunu üç kere tekrar etti.Allah'ın ELÇİSİ bunun üzerine adama ''eğer beni seviyorsan fakirlik için bir zırh hazırla çünkü beni sevene fakirlik hedefine akan selden daha hızlı gelir '' buyurdu

Şu an yaptığınız hiçbir iş,
Kılınmayı bekleyen vakit namazından
daha önemli değildir!!
----------------------------------------------
Her Hakkım Saklıdır®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Kullanıcı Avatarı
muminkardes

Süper Yönetici

Katılım Tarihi: 24.01.11

Seçenekler
Atlanilacak Forum:
Forum powered by fusionBoard
Bu Başlığı Paylaş
URL:
BB Kodu:
HTML:
Gelişmiş Forum Başlıkları Bulutu
PEYGAMBER EFENDİMİZİN MÜBAREK İSİMLERİ, Peygamber Efendimiz müminlere çok düşkün ve şefkatliydi, Hapşırma, efendimize yazılmış mektuplar, 6Dilde Peygamberimizi anlatan şiir 'Sultanım Benim, Hz. Peygamber'in Beslenme Şekli, SEÇİLMİŞ BAZI HADİSİ ŞERİFLER, http://mp3quran.ch.vu/, davranış, Efendimiz'in (a.s.m) Dilinden Yemek Duaları, HADİSİ ŞERİFLER, Salavât-ı Semâniye, Endonezya nasıl Müslüman oldu?, Hz. HADİCE, HATİCE (r.a), Yemek, Hz. MUHAMMED ( S.a.v.), PEYGAMBERİMİZ (SAV)'İN DUALARI, Kirk Yasindasin, Dilset Almanya, Teşekkür Etmek Dinimizde Neden Önemlidir?, Peygamberimiz (sav)'in zorluklar karşısındaki güze, bela ve musibetler, PEYGAMBER EFENDİMİZ HZ.MUHAMMED (S.A.V.) İN DİLİNDEN DUALAR, hanunüilCiz Mucizesi(Kuru Direk Mucizesi), DÜŞÜNMEZMİSİNİZ, Hz.Muhammed'in Doğumu ve Çocukluk Hayatı, DUALARIN HEPSINI TOPLAYAN DUA, Görebilmek önemli OLAN, www.muminkardes.net, veda hutbesi, Hz. Aişe validemize bildirilen duâ
Security System 1.8.6 © 2006-2008 by BS-Fusion Deutschland
1322 Saldırı, Engelleme(ler)
Sayfa oluşturulma süresi: 0.17 saniye 1,777,379 Tekil Ziyaretçi
   | Üye OL! Şifremi Unuttum?
MUMINKARDES.NET | MUMINKARDES.TK| ORUZ.NL| MAHZEMIN| AUTO-ISRA| sizin siteniz| sizin siteniz| sizin siteniz| sizin siteniz| sizin siteniz