HZ.MUHAMMED (SAV)

Sevgililer Sevgilisi Gul Muhammed'imizden Ayrilali gun oldu...
Kavusmamiz ise bir an meselesi...

MUMINKARDES.COM » Güllerin Efendisine » Efendimiz Hz. Muhammed'in Duaları
Peygamberimiz S.A.S Medinedeki Ilk Cuma
Kullanıcı Adı
Parola
Kayıt S.S.S. Üye Listesi Bugünkü Mesajlar Arama

Başlığı Yazdır

Peygamberimiz S.A.S Medinedeki Ilk Cuma
by: muminkardes, 12-08-2012 05:36 ÖS (#1)

Peygamberimiz S.A.S Medinedeki Ilk Cuma Hutbesinde Mutu En Kable Mutu Diyor YANİ
"ölmeden Evvel ölün" ki Allah size 1 e 700 versin diyor sevgili Peygamberimiz S.A.S acaba ne demek istiyor?
Ey Yüce Allahim Ben Sana Ulaşmayi Diliyorum
ölmeden Evvel ölmeyi,ruhumu Ve Nefsimi,fizik Vucudumu,irademi,ölmeden Evvel Sana Teslim Etmeyi Nasib Et Ya Rabbi,rahim Esmani üzerimize Tecelli Ed,bizleride Zatina Ulaştir.bizleride ölmeden Evvel Sana Ermiş Salih Kullarinin Arasina Al Yarabbi
Amin__________________
73/MUZEMMİL-8: Vezkurisme rabbike ve tebettel ileyhi tebtîlâ(tebtîlen).

Rabbinin (Allah'ın) ismiyle zikret ve herşeyden kesilerek O'na (Allah'a) dön (ulaş, vasıl ol).

Şu an yaptığınız hiçbir iş,
Kılınmayı bekleyen vakit namazından
daha önemli değildir!!
----------------------------------------------
Her Hakkım Saklıdır®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Kullanıcı Avatarı
muminkardes

Süper Yönetici

Katılım Tarihi: 24.01.11

Seçenekler
Atlanilacak Forum:
Forum powered by fusionBoard
Bu Başlığı Paylaş
URL:
BB Kodu:
HTML:
Gelişmiş Forum Başlıkları Bulutu
Üsâme Ordusu, Namazı Doğru Kılmak, Nafile günlük namazların faziletleri, Endonezya nasıl Müslüman oldu?, Çocukların elini bırakmazdı, Efendim,sana sesleniyorum ötelerden..., Hicret Kaç Yılında Gerçekleşmiştir, SEÇİLMİŞ BAZI HADİSİ ŞERİFLER, Peygamberimiz (sav)'in ince düşünceli ve nezaketli olması, Her Akşam Okunacak Dua:, peygamber efedimizin bir hadisi, Seferde İken, RAHMETİ BOL PEYGAMBER, PEYGAMBER EFENDİMİZ (SAV)'İN SEVGİYİ TAVSİYESİ, HZ. MUHAMMED HAKKI GÖZETİRDİ, Aşkın Tarifi, Dağ ve Taşlarla İlgili Mucizeler, Oturma Kalkma, Yardımda Öncelik Sırası Kimdedir?, Peygamberimizin Duasıyla İlgili Mucizeler, PEYGAMBERİMİZİN HİLMİ VE YUMUŞAK HUYLULUĞU, Efendimiz'in HİCRET ÖNCESİ Duası, PEYGAMBERİMİZİN TİCARÎ AHLAKI, EFENDİMİZİN VÜCUT ÖLÇÜLERİ, ZEMA KIZI SEVDE (r.a), AHLAK SAHASINDA BÜYÜK İNKILAP, Hz. SAFİYYE (r.a), Ufuk İnsanın (sas) affediciliği, İnsanı Kötü Ölümden Uzaklaştıran Nedir?, Peygamber Efendimizin Günlük Hayata Ait Sünnetleri
Security System 1.8.6 © 2006-2008 by BS-Fusion Deutschland
1366 Saldırı, Engelleme(ler)
Sayfa oluşturulma süresi: 0.09 saniye 1,784,903 Tekil Ziyaretçi
   | Üye OL! Şifremi Unuttum?
MUMINKARDES.NET | MUMINKARDES.TK| ORUZ.NL| MAHZEMIN| AUTO-ISRA| sizin siteniz| sizin siteniz| sizin siteniz| sizin siteniz| sizin siteniz