HZ.MUHAMMED (SAV)

Sevgililer Sevgilisi Gul Muhammed'imizden Ayrilali gun oldu...
Kavusmamiz ise bir an meselesi...

MUMINKARDES.COM » Güllerin Efendisine » Efendimiz Hz. Muhammed'in Duaları
Efendimiz'in HİCRET ÖNCESİ Duası
Kullanıcı Adı
Parola
Kayıt S.S.S. Üye Listesi Bugünkü Mesajlar Arama

Başlığı Yazdır

by: muminkardes, 12-08-2012 05:39 ÖS (#1)

Hiçbir şey değilken beni yaratan Allah"a hamd olsun. Allah"ım! Dünyanın zorluklarına, zamanın felaketlerine ve gecelerle gündüzlerin musibetlerine karşı bana yardım et. Allah"ım! Bu yolculuğumda benimle beraber ol. Arkada kalan ailemi kolla. Rızkımı bereketli kıl, beni kendine itaatkar et. İyi ahlak üzerinde beni güçlü kıl. Beni kendine sevdir, beni insanların eline bırakma. Sen güçsüzlerin Rabbisin. Benim Rabbimsin. Göklerle yeri nurlandırıp, karanlıkları aydınlatan, öncekilerle sonrakilerin, herkesin işini düzene sokan şerefli varlığına sığınıyorum ki öfke ve kızgınlığın üzerime inmesin. Nimetlerinin yok olmasından gazabının ansızın gelmesinden, verdiğin afiyetin kaybolasından sana sığınıyorum. Şikayetim Sanadır. Yapabileceklerimin en hayırlısı bendedir. Beni kötülüklerden alıkoyacak güç ve iyilikleri yapması sağlayacak kuvvet, ancak sendedir.

AMİN

Şu an yaptığınız hiçbir iş,
Kılınmayı bekleyen vakit namazından
daha önemli değildir!!
----------------------------------------------
Her Hakkım Saklıdır®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Kullanıcı Avatarı
muminkardes

Süper Yönetici

Katılım Tarihi: 24.01.11

Seçenekler
Atlanilacak Forum:
Forum powered by fusionBoard
Bu Başlığı Paylaş
URL:
BB Kodu:
HTML:
Gelişmiş Forum Başlıkları Bulutu
Peygamberimiz (sav)'in tüm insanlığa örnek adaleti, Hz. Muhammed s.a.v Annesi Amine'nin Vefatı, Hz. Peygamber'in Beslenme Şekli, Allah Korkusundan Ağlamanın Sevabı Nedir?, Kıyamet alametleri ile ilgili hadisler, Nebilerin Bile Gıpta Edeceği Kimseler, BİR KALBE KAÇ SEVGİ, EN SEVGİLİYE, efendimizden şaka, kutlu doğum haftaları, RESULULLAH (s.a.v) IN ÇOK EVLENMESiNE UMUMi BAKIŞ, PEYGAMBER EFENDİMİZİN MÜBAREK İSİMLERİ, PEYGAMBER EFENDİMİZ (SAV)'İN SEVGİYİ TAVSİYESİ, İslamda ilk İbadet, ADI GÜZEL KENDİ GÜZEL  MUHAMMED, efendimizin cömertligi, BİTMEYEN AŞK, Sultanım Benim, Peygamber efendimizi rüyada görmek, hanunüilCiz Mucizesi(Kuru Direk Mucizesi), Peygamber Efendimiz için kullanabileceğimiz mahsurlu olmayan isim ve sıfatlar nelerdir, EZBERLENECEK KISA HADİSLER, Gelecekle İlgili Mucizeler, Vedâ Haccı, Peygamber Efendimizin hosgorusu, Sultanım Benim, Selam sana Peygamberim, BAZI DUALAR, Bize Senden Sonra Yaşamak Düştü!, Namazı Doğru Kılmak
Security System 1.8.6 © 2006-2008 by BS-Fusion Deutschland
1366 Saldırı, Engelleme(ler)
Sayfa oluşturulma süresi: 0.41 saniye 1,784,858 Tekil Ziyaretçi
   | Üye OL! Şifremi Unuttum?
MUMINKARDES.NET | MUMINKARDES.TK| ORUZ.NL| MAHZEMIN| AUTO-ISRA| sizin siteniz| sizin siteniz| sizin siteniz| sizin siteniz| sizin siteniz