HZ.MUHAMMED (SAV)

Sevgililer Sevgilisi Gul Muhammed'imizden Ayrilali gun oldu...
Kavusmamiz ise bir an meselesi...

MUMINKARDES.COM » Güllerin Efendisine » Efendimiz Hz. Muhammed'in Sünnetleri
Yemek
Kullanıcı Adı
Parola
Kayıt S.S.S. Üye Listesi Bugünkü Mesajlar Arama

Başlığı Yazdır

Yemek
by: muminkardes, 24-11-2012 08:27 ÖS (#1)

Peygamberimiz yemek yedikten sonra tabağındaki kırıntıları bir güzel sünnetlermiş.bizimde bu davranışı günümüzde bile yapmamız gerekmektedir.

Şu an yaptığınız hiçbir iş,
Kılınmayı bekleyen vakit namazından
daha önemli değildir!!
----------------------------------------------
Her Hakkım Saklıdır®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Kullanıcı Avatarı
muminkardes

Süper Yönetici

Katılım Tarihi: 24.01.11

Seçenekler
Atlanilacak Forum:
Forum powered by fusionBoard
Bu Başlığı Paylaş
URL:
BB Kodu:
HTML:
Gelişmiş Forum Başlıkları Bulutu
İsm-i Azam duasını öğretirmisin, Resimli dua, PEYGAMBER EFENDİMİZİN MÜBAREK İSİMLERİ, HZ. MEYMUNE BİNTİ HÂRİS (r.anha), Hasta ve Yaralılarla İlgili Mucizeler, Evden Çıkış Giriş, Dursun Ali Erzincanli - Efendim, Hz.Muhammed in MİLADİ doğum ve ölüm tarih, ALLAH RIZASI İÇİN SEVMEK, Bize Senden Sonra Yaşamak Düştü!, Teşekkür Etmek Dinimizde Neden Önemlidir?, Resûlullahın Veda Haccındaki duâsı, Ö Ğ Ü T, Hz. Peygamber (S.A.V.) Hayatından Kısa No, efendimizin saç sakal bakımı, PEYGAMBER EFENDİMİZ (SAV) ŞAKACIYDI, Karanlığın Işığı, Güller Efendisi çocukları çiçeğe benzetir, BİTMEYEN AŞK, Hz. ÂİŞE (r.a.)(peygamber efendimizn hanımları 3), Seyyidü istiğfar duâsı, www.biriz.biz/, Peygamberimizin Mucizelerinden Bir Kısmı, Üzüntü Tasa Halinde, Sultanım Benim, Efendimizin nüktelerinden seçmeler, Hapşırma, HZ.MUHAMMED(S.A.V) İSMİNİN ÖNEMİ, efendimiz (s.a.v) den yemek adabı, Peygamberimiz (sav)'in tüm alemlere örnek olan tev
Security System 1.8.6 © 2006-2008 by BS-Fusion Deutschland
1322 Saldırı, Engelleme(ler)
Sayfa oluşturulma süresi: 0.49 saniye 1,777,334 Tekil Ziyaretçi
   | Üye OL! Şifremi Unuttum?
MUMINKARDES.NET | MUMINKARDES.TK| ORUZ.NL| MAHZEMIN| AUTO-ISRA| sizin siteniz| sizin siteniz| sizin siteniz| sizin siteniz| sizin siteniz