HZ.MUHAMMED (SAV)

Sevgililer Sevgilisi Gul Muhammed'imizden Ayrilali gun oldu...
Kavusmamiz ise bir an meselesi...

MUMINKARDES.COM » Güllerin Efendisine » Efendimiz Hz. Muhammed'in Güzel İsimleri
HZ.MUHAMMED(S.A.V) İSMİNİN ÖNEMİ
Kullanıcı Adı
Parola
Kayıt S.S.S. Üye Listesi Bugünkü Mesajlar Arama

Başlığı Yazdır

by: muminkardes, 02-02-2011 10:14 ÖS (#1)

selamünaleyküm iyi akşamlar?ben size peygamber efendimiz hz.muhammet (s.a.v) ile ilgili gerçek bir olay anlatmak istiyorum!havva annemiz ve adem babamız şeytanın kendilerine yalan sözler söylemesi üzerine ikiside cennetten kovulmuşlardı.ama Allah'A yalvarmışlardı,Allah'IM bizi affet diye!Allah onları affetmemişti.havva annemizle adem babamızın artık ağlamaktan gözlerinin altında çukurluk olmuştu.ancak Allah gene affetmemişti.adem babamız ve havva annemiz bir yerde !LA İLAHE İLLAllah MUHAMMEDEN RESULAllah!yazısını görmüşlerdi.Allah'IM bizi bu ismin hatrına affet diyorlardı.Allah sırf o ismin hatrına onları affetti.yani burdanda anlaşılıyorki peygamber efendimiz hz.muhammet (s.a.v)in ismi çok değerli.bizde her zaman için eğer doğru yolda ilerlemek istiyorsak ahirette ve bu dünyada mutlu olmak istiyorsak peygamber efendimiz hz.muhammet(s.a.v)in gösterdiği yolda ilerleyelim onu kendimize örnek alalım ve Allah'IN emir ve yasaklarına titizlikle uyalım

Şu an yaptığınız hiçbir iş,
Kılınmayı bekleyen vakit namazından
daha önemli değildir!!
----------------------------------------------
Her Hakkım Saklıdır®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Kullanıcı Avatarı
muminkardes

Süper Yönetici

Katılım Tarihi: 24.01.11

Seçenekler
Atlanilacak Forum:
Forum powered by fusionBoard
Bu Başlığı Paylaş
URL:
BB Kodu:
HTML:
Gelişmiş Forum Başlıkları Bulutu
Peygamber efendimizi rüyada görmek, Efendimizin Recep Ayında yaptığı dua, RASULULLAH (A.S) IN 24 SAATİ, Unutulan Sünnetler, UHUD MUCİZELERİ, Nebiler Sultanı,, KOKUN ALIP, EZBERLENECEK KISA HADİSLER, D.Ali Erzincanlı-52 Gün, Peygamberimiz (sav)'in duaları, YÂ RESULÂLLAH, Gelecekle İlgili Mucizeler, Resulullah'ın Sünnetini İhya Etme Hakkında, Hz. Peygamber'in Beslenme Şekli, SEN YOKTUN, Hiç Böyle Bir Dostunuz Oldu mu?, SEVGİ GAZELİ, BEN SENi GÖRMEDEN SEVDiM EFENDiM, Karanlığın Işığı, Arefe -Kadir Gecesi, Hz. Ali’ye göre Efendimiz nasıldı?, ALLAH RASULÜ (S.A.V.), Hatasız Olmak Mümkün mü ? Hz.Muhammed (s.a.v.), İsm-i Azam duasını öğretirmisin, HAFSA BİNTİ ÖMER İBN el-HATTAB (r.a)(hanımları 4), www.gulmuhammedim.org, Bibliyografya, Dağ ve Taşlarla İlgili Mucizeler, peygamber efendimizin uyumadan önce ettiğ, Hz. MUHAMMED ( S.a.v.)
Security System 1.8.6 © 2006-2008 by BS-Fusion Deutschland
1296 Saldırı, Engelleme(ler)
Sayfa oluşturulma süresi: 0.08 saniye 1,773,167 Tekil Ziyaretçi
   | Üye OL! Şifremi Unuttum?
MUMINKARDES.NET | MUMINKARDES.TK| ORUZ.NL| MAHZEMIN| AUTO-ISRA| sizin siteniz| sizin siteniz| sizin siteniz| sizin siteniz| sizin siteniz