HZ.MUHAMMED (SAV)

Sevgililer Sevgilisi Gul Muhammed'imizden Ayrilali gun oldu...
Kavusmamiz ise bir an meselesi...

MUMINKARDES.COM » Güllerin Efendisine » Efendimiz Hz. Muhammed'in Güzel Söz Söyleme Sa
O Söz Sultanı İdi
Kullanıcı Adı
Parola
Kayıt S.S.S. Üye Listesi Bugünkü Mesajlar Arama

Başlığı Yazdır

O Söz Sultanı İdi
by: muminkardes, 03-02-2011 08:18 ÖS (#1)

O Söz Sultanı İdi
Yeni Ümit, Nisan-Mayıs-Haziran 1991, Cilt 2, Sayı 12

Gelmiş-geçmiş ötelere açık bütün söz erleri, tecellî arşını terennüm eden koronun birer ferdiydi... O bu bülbüller topluluğunun idârecisi oldu.. nebîler ve velîler gelip gelip bir halka-i zikir teşkil ediyorlardı. O bu kudsîler halkasının serzâkirliği vazifesiyle geldi.. geldi ve o tok sesiyle arş u ferşi velveleye verdi. O"nun sözlerle donatıp insanlığa takdim ettiği semâvî sofrasındaki her yemiş, dost bağının en mahrem noktalarından alınıp, kimseye açılmadan mahfazası içinde O"na sunulmuş eltâf-ı şâhâneden has meyvelerdi. O"ndan evvel o meyveleri ne başkaları bakıp görmüş, ne de onlara el sürülmüştü...
Hele, mahremlerden mahrem en has bahçelerin, en has güllerini, en lâtif nağmelerle terennüm eden bu Andelîb-i Zîşân"ın (sav) ilham üveyki şahlandığı vakit bütün diller susar, sîneler kulak kesilir ve ruhlar O"nun beyân zemzemesi karşısında kendilerinden geçerlerdi.

Şu an yaptığınız hiçbir iş,
Kılınmayı bekleyen vakit namazından
daha önemli değildir!!
----------------------------------------------
Her Hakkım Saklıdır®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Kullanıcı Avatarı
muminkardes

Süper Yönetici

Katılım Tarihi: 24.01.11

Seçenekler
Atlanilacak Forum:
Forum powered by fusionBoard
Bu Başlığı Paylaş
URL:
BB Kodu:
HTML:
Gelişmiş Forum Başlıkları Bulutu
Peygamber efendimizi rüyada görmek, HADIS KARSISINDA SORUMLULUGUMUZ, Resulallahın(asm.) alemlere rahmet oluşu, PEYGAMBERİMİZE UYANLAR KURTULUŞA ERENLERDİR, BİTMEYEN AŞK, efendimiz (s.a.v) den yemek adabı, SENİ ANDIM EFENDİM, Hz. Peygamber'in Beslenme Şekli, Yatağa Girince ve Evden Çıkınca, O'nun doğduğu gün bizim için bayramdır, ALLAH RASULÜ (S.A.S.)'in AHLAKI VASIFLARI, Hz Muhammedin Çocukluk Dönemi, İSRA VE Mİ'RÂC MU'CİZESİ, İnsanlığın Zirve Noktası, Eşsiz Örnek Hazreti Muhammed (asm), Peygamberimiz S.A.S Medinedeki Ilk Cuma, Salavât-ı Semâniye, HADİSİ ŞERİFLER, HAZRETİ MUHAMMEDİN(SAV.) HAYATI, efendimizin oturuş şekli, PEGAMBERİMİZİ MEMNUN EDEN ÇOCUK, Hiç Böyle NAMAZ Kıldınız mı?, Peygamberimiz (sav)'in tüm insanlığa örnek adaleti, Peygamber Efendimiz kaç yılında, nerede ve kaç yaşında vefat etti ?, PEYGAMBERİMİZİN ŞEFAATI HAKKINDA BİRKAÇ HADİS-İ ŞERİF, On Musluklu Çeşme Gibi..., DUALARIN HEPSINI TOPLAYAN DUA, Hz Muhammedin Peygamber Oluşu, Hz.Muhammed in MİLADİ doğum ve ölüm tarih, hanunüilCiz Mucizesi(Kuru Direk Mucizesi), gel ey sevgili
Security System 1.8.6 © 2006-2008 by BS-Fusion Deutschland
1322 Saldırı, Engelleme(ler)
Sayfa oluşturulma süresi: 0.15 saniye 1,777,346 Tekil Ziyaretçi
   | Üye OL! Şifremi Unuttum?
MUMINKARDES.NET | MUMINKARDES.TK| ORUZ.NL| MAHZEMIN| AUTO-ISRA| sizin siteniz| sizin siteniz| sizin siteniz| sizin siteniz| sizin siteniz